„Pieno žvaigždžių“ gaminiai - tarp populiariausių prekių

Pieno produktų pirkėjai 2017 metais dažniausiai rinkosi natūralų DVARO pieną, natūralią DVARO grietinę, saldžios grietinėlės DVARO sviestą (82 proc. rieb.), GRŪDĖTĄ varškę bei UAT MŪ pieną (3,5 proc. rieb.), rodo Lietuvos prekybos įmonių asociacijos paskelbtas „Populiariausių prekių“ sąrašas.

Konkursas „Populiariausia prekė“, kuriame išrenkami labiausiai pirkėjų pamėgti gaminiai, vyksta nuo 2009 metų, o jo laimėtojai išskiriami „Populiariausios prekės“ ženklu „Maxima“, „Iki“, „Rimi“ ir „Norfa“ prekybos tinklų parduotuvių lentynose. Nugalėtojai įvairiose prekių kategorijose išrenkami įvertinus prekių pardavimus didžiausiuose prekybos tinkluose. Kiekvienoje produkto kategorijoje, kurių yra 52, išrenkamas tik vienas, dažniausiai į pirkėjų krepšelius keliavęs, gaminys. Šiemet „Pieno žvaigždžių“ gaminiai nugalėjo net penkiose kategorijose.

Pieno kategorijoje Lietuvos pirkėjai dažniausiai pirko 2 l talpos natūralų DVARO pieną, kuris gaminamas naudojant unikalią mikrofiltravimo technologiją ir pasterizuojant jį žemesnėje nei įprasta temperatūroje. Tokiu būdu DVARO piene išsaugomas natūralus šviežio pieno skonis ir išlieka daugiausiai vertingųjų išrūgų baltymų.

Taip pat pirkėjai dažnai pirko natūralų 3,5 proc. riebumo UAT pieną MŪ, kuris dėl savo puikaus skonio, stabilumo ir puikios putos yra ypatingai vertinamas baristų ir balintos kavos mėgėjų.

Grietinės pirkėjai dažniausiai praėjusiais metais rinkosi legendinę natūralią DVARO grietinę maišelyje, vertinamą už originalų skonį ir daugybę metų išsaugotą aukščiausią kokybę.

Perkant sviestą daugiausiai vartotojų pirmenybę teikė saldžios grietinėlės DVARO sviestui (82 proc. rieb.), kuris už savo nepriekaištingą kokybę yra pelnęs daugiausiai apdovanojimų ir įvertintas Lietuvos bei užsienio ekspertų. Gaminamas pagal unikalią technologiją, tik iš šviežiausios saldžios grietinėlės, DVARO sviestas išsiskiria turtingu skoniu, maloniu aromatu ir tuo, kad yra lengviau tepamas.

„Populiariausia preke“ savo kategorijoje išrinkta natūrali GRŪDĖTA varškė, gaminama pagal unikalią technologiją švelnius liesos varškės grūdelius užpilant šviežia grietinėle. Tai puikus ir sveikas produktas, turintis daug baltymų, kalcio, fosforo, vitaminų A, B2.